0

Jūsų krepšelis yra tuščias

El.paštas
Interaktyvus robotas MakeBlock Codey Rocky Programmable Educational Robot

Vieneto kaina (vnt.): 120,00 € 160,00 €
Aprašymas

Interaktyvus robotas MakeBlock Codey Rocky Programmable Educational Robot

Codey Rocky yra pradedančiųjų lygio robotas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos žinioms gilinti. Visiems vaikams prieinamas robotikos rinkinys kartu su lengvai suprantama grafine programavimo kalba mBlock 5, palengvina pirmuosius žingsnius į programavimo pasaulį ir skatina smalsumą bei kūrybingumą.

Lengva programavimo pradžia

Makeblock mBlock 5 programinė įranga sukurta MIT grafinės prog. kalbos Scratch 3.0 pagrindu, užtikrinant, kad pradedantieji galėtų pradėti programuoti vos per kelias minutes. Užprogramuokite žaidimus, judesius, muziką ir veiksmus. Tereikia nutempti reikiamas kodo dalis į joms skirtas vietas. Prisijunkite prie mBlock aplikacijos (iOS / Android) ir išmoksite kaip programuoti Codey rocky.

Codey Rocky gali būti užprogramuotas atlikti įvairiausias funkcijas pasitelkiant daugiau nei 10 skirtingų modulių. Štai keli iš jų: IR siųstuvas/imtuvas, LED ekranas, šviesos/balso jutikliai, garsiakalbis ir giroskopas.

Codey Rocky sukurtas veikti su Makeblock Neutron ir LEGO® detalėmis. Tai atveria plačias galimybes jūsų idėjų įgyvendinimui.

Integruotas Wi-Fi ryšys leidžia Codey Rocky prisijungti prie interneto, siųsti bei gauti duomenis, todėl galite kurti tokius IoT įrenginius kaip meteorologinė stotelė.

Vaikai gali mokytis pramogaudami! Makeblock aparatinė ir programinė įranga atneš vaikams kūrybinio džiaugsmo bei pastūmės juos link tokių ateities technologijų, kaip dirbtinis intelektas bei IoT.

 Pagrindinė valdymo microschema: ESP32

  • Perdavimas: Wi-Fi / Bluetooth / USB
  • Baterija: 3.7V 950mAh Lithium battery
  • Medžiaga: ABS
  • Grafinis programavimas: Scratch 3.0
  • Tekstinis programavimas: Python
  • Codey modulis: LED matrica; garsiakalbis; RGB švieselė; mygtukai; pavarėlė su potenciometru; garso jutiklis; Šviesos jutiklis; giroskopas ir akselerometras; IR siųstuvas/imtuvas; garsumo jutiklis.
  • Rocky modulis: IR spalvos jutiklis, DC motoras su pavarėle.
  • Svoris: Net: 295g; Gross: 680g
  • Dydis: Įpakavimas: 49 × 131.06 × 91.95mm; įrenginys: 101.85 × 95 × 102.87 mm


Neseniai žiūrėjote

Daugiau kategorijų