- Jei nusprendėte pirkti Jums patikusią prekę, tai atliksite saugiai, greitai ir patogiai. Išsirinkę prekę, paspauskite nuorodą „Į KREPŠELĮ" ir prekė bus perkelta į Jūsų prekių krepšelį, kuris yra dešinėje pusėje viršutinėje puslapio dalyje.

- Apsipirkimą galite tęsti arba iš karto pereiti prie pirkimo žingsnių, paspausdami mygtuką „PIRKTI“.

- Patikrinkite, ar prekių pavadinimai, kainos, kiekiai teisingi,  jei taip - spauskite „PIRKTI". Pasitikrinkite, ar teisingas pristatymo adresas, gavėjo informacija (prašome naudoti lietuviškas raides). Patikrinę duomenis, užsakymą patvirtinkite ir apmokėkite.

- Jei esate naujas vartotojas Jums reikia UŽSIREGISTRUOTI, jei registruotas – PRISIJUNGTI. Užpildę registracijos formą ar prisijungę, pasirinkite pristatymo būdą ir už prekes apmokėkite nurodytu Jums patogiausiu būdu.

- Gavę apmokėjimą, prekes išsiųsime nedelsiant, daugiau apie prekių pristatymą skiltyje „Svarbu žinoti/Prekių pristatymas“ arba „Pirkimo pardavimo taisyklėse“.

- Pirkimo sąskaitą gausite registruojantis nurodytu el. pašto adresu, taip pat ją galėsite matyti prisijungę prie www.zaislubaze.lt vartotojo sąsajos ir vartotojo meniu pasirinkę  „Mano užsakymai" skyrių.