„Žaislų bazė“, „Žaislų rojus“, „Žaislų karalystė“ – taip mūsų išparduotuvę vadina ilgamečiai ir pastovūs mūsų klientai.
Kartu su Jumis jau 30 metų. Kartu užaugo kelios kartos vaikų, buvę vaikai, dabar jau jaunieji tėveliai ir mamytės, atsiveda savo vaikučius į mūsų išparduotuvę – savo vaikystės žaislų rojų. Čia jie tikrai randa tinkamų žaislų savo atžaloms. Mūsų parduodami žaislai skirti visų amžiaus grupių ir įvairių pomėgių vaikams – nuo kūdikystės iki pilnametystės. Palaikome gausų prekių asortimentą siekdami, kad mūsų parduodami žaislai padėtų tėvams suteikti savo atžaloms nerūpestingą kūdikystę, laimingą vaikystę, padėtų jiems lavinti gyvenimo, bendravimo įgūdžius ir formuotų kiekvieną vaiką asmenybe.
Žaislų bazė (UAB „Auslinda“) yra tiesioginis žaislų importuotojas, vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą, kasmet plečia klientų ratą. Prekiaujame Europoje žinomų gamintojų žaislais, prekes importuojame iš Vokietijos, Ispanijos, taigi suprantama, kad prekės pagamintos šių šalių rinkai ir yra aukštos kokybės. Lietuviškai kalbančiiais žaislais mes neprekiaujame, bus anglų, vokiečių, ispanų kalba. Mūsų asortimente rasite Jūsų mėgstamų prekių ženklus: Babies Rus, Barbie, Bright Starts, Brio, Lego, Bruin, Chicco, Vtech,You & Me, Feber, Fisher Price, Hauck, Hello Kitty, Nerf, Nikko, Hot whells, Peg Perego, Famosa, Fast Lane, FurReal Friends, Disney, Lego, Hasbro, Jane, Rubik’s, Play-Doh, Mattel, Halo, Playmobil, Play On, Revell, Simba, Tomy, Star Wars, Little tikes, Smoby, Stats, Schwinn, Avigo, Kettler, Avent.
Išskirtinis mūsų prekių bruožas – prekės yra nukainuotos, t.y. žemesne kaina, kai kurios eksponuotos parodose, prekybos vietose, mus pasiekę dėl pažeistos pakuotės arba be pakuotės, nepilnos komplektacijos, modelio pakeitimo, sezono pasikeitimo ir kai kurių kitų smulkių trūkumų. Prieš patenkant į prekybos lentynas mūsų meistrai kiekvieną žaislą patikrina, sutvarko pakuotę, peržiūri, sukomplektuoja ir visą šią informaciją pateikia pirkėjui. Parduodant pirkėjui kiekvieną žaislą pademonstruoja, nurodo trūkumus (jeigu tokie yra), paaiškina veikimo principą, suteikia informaciją apie tinkamą žaislo priežiūrą, kad šis ilgiau džiugintų vaikus ir taupytų tėvelių pinigus. Taip pat  teikiame išskirtinę paslaugą – remontuojame pas mus pirktas prekes.
Puiki kokybė, didelis prekių pasirinkimas, gera kaina, kvalifikuotas ir malonus aptarnavimas – tokius reikalavimus ir tikslus keliame sau. Siekiame, kad vaikučiai ir tėveliai iš mūsų išeitų šypsodamiesi. Laukiame Jūsų! Iki pasimatymo!